Zapisz się do Newslettera aby otrzymywać informacje o nowościachOczekujesz satysfakcji? Postaw na niemiecką jakość!

Pasta z Niemiec do czyszczenia piekarnikówZachodnioeuropejskie normy odnoszące się do środków czystości, czy też podstawowych produktów kosmetycznych, są znacznie bardziej zaostrzone, niż wytyczne, które nadal obowiązują w przypadku naszego rynku. Produkty z zakresu chemii gospodarczej z Niemiec, dzięki maksymalnej koncentracji aktywnych składników, odznaczają się wyjątkowo wysoką wydajnością. Identyczna objętość płynu do naczyń pozwoli, w przypadku wyrobu z Europy Zachodniej, na umycie większej liczby naczyń, niż przy zastosowaniu produktu oferowanego pod tą samą marką w zwykłym polskim sklepie. Podobnie będzie w przypadku innych produktów, określanych ogólnie jako chemia gospodarcza: proszki i płyny do prania, mleczka do czyszczenia, tabletki do zmywarek itp. Analogicznie jest z wyrobami kosmetycznymi, takimi jak szampony, pasty do zębów, płyny do kąpieli, czy też żele pod prysznic. Nie chodzi tu jednak o samo przekonanie, że „zachodnie” znaczy „lepsze” – wyniki badań to bardziej wymierny sposób na potwierdzenie wyjątkowo efektywnego działania chemii z Niemiec.

Chemia z Niemiec – zachodnie standardy na polską kieszeń

Konsumenci z krajów Europy Zachodniej mają wyjątkowo wyśrubowane oczekiwania, nawet, a może przede wszystkim, jeśli chodzi o produkty codziennego użytku. Standardy preferowane przez docelowych, bezkompromisowych użytkowników chemii gospodarczej z Niemiec, określane są przez nich samych jako najwyższe z możliwych. Nawet śladowa ilość detergentów czy kosmetyków pozwala na osiągnięcie efektów, o jakich zapewnia ich producent. Zapewne minie jeszcze co najmniej kilka lat, zanim produkty, z założenia przeznaczone do dystrybucji w Polsce i Europie środkowo-wschodniej, staną się w identyczny sposób wydajne. Obecnie, będąc jednakowo bezkompromisowi, jak obywatele krajów „starej” Unii, mamy możliwość zrobienia zakupów u rodzimych sprzedawców, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych, u których na półkach widnieje chemia z Niemiec.

chemia gospodarcza

Zachodnie nowości w polskich sklepach – nie idź na kompromis

Część dostępnych u dystrybutorów niemieckiej chemii gospodarczej produktów jest, póki co, niedostępna na polskim rynku – konsumenci z Europy Zachodniej mają możliwość wypróbować je jako pierwsi. Jeśli zagraniczne nowości trafią po pewnym czasie do sprzedaży w Polsce, produkty z naszej rodzimej sieci dystrybucji mogą być nieco gorszej jakości. Polski konsument jest w jednakowy sposób świadomy, jak mieszkaniec Zachodu, a dysponując przy tym nieporównanie mniejszą kwotą na zakupy, zechce efektywnie zagospodarować każdy grosz. Chemia gospodarcza z Niemiec, która znajdzie się w jego sklepowym koszyku, to przykład świadomej konsumpcji.

Chemia gospodarcza z Niemiec w polskich domach

Polacy, którzy zdają sobie sprawę z możliwości wyboru, decydują się na wydajne produkty o znacznie lepszej jakości. Konsumenci kupują wydajność, a nie objętość. Wiedzą oni, ze w przypadku porównania cen produktu przeznaczonego na rynek krajowy z identycznym wyrobem przeznaczonym do dystrybucji w Europie Zachodniej, oszczędność będzie tylko pozorna. Trudno jest, gdy już wypróbowało się chemię gospodarczą z Niemiec, zrezygnować z nieskazitelnej czystości i świeżości w domu oraz z satysfakcji z dobrze rozplanowanych wydatków.

Produkty z kategorii "Chemia gospodarcza":

Ariel Excel Tabs Actilift - w saszetkach 20 sztuk

Ariel Excel Tabs Actilift -  w saszetkach 20 sztuk

ASTONISH 235ml Leather Cleaner Mleczko do czyszczenia skóry

ASTONISH 235ml Leather Cleaner Mleczko do czyszczenia skóry

CALGON ENERGIS PROSZEK 800g

CALGON ENERGIS PROSZEK 800g
Zobacz więcej >>


cennik nie stanowi oferty handlowej