Zapisz się do Newslettera aby otrzymywać informacje o nowościachProszki do prania i płyny do zmiękczania tkanin Wansou

Sortuj według
 Dr. DEVIL – środek do czyszczenia łazienek / 500ml

Dr. DEVIL – środek do czyszczenia łazienek / 500ml Środek w płynie do czyszczenia łazienek. Jest przeznaczony do usuwania kamienia wodnego, rdzy, pozostałości mydła i innych zanieczyszczeń.

wiecej
3in1 Point block Dr. Devil Lemon Fresh

3in1 Point block Dr. Devil Lemon Fresh Odświeżacz do WC pachnie, czyści i zapobiega osadzaniu się kamienia. Czas działania: ok. 1 tygodnia. Opakowanie: 75 ml = 12 wkładów

wiecej
3in1 Point block Dr. Devil Polar Aqua

3in1 Point block Dr. Devil Polar Aqua Odświeżacz do WC pachnie, czyści i zapobiega osadzaniu się kamienia. Czas działania: ok. 1 tygodnia. Opakowanie: 75 ml = 12 wkładów

wiecej
3in1 Point block Dr. Devil Spring Jungle

3in1 Point block Dr. Devil Spring Jungle Odświeżacz do WC pachnie, czyści i zapobiega osadzaniu się kamienia. Czas działania: ok. 1 tygodnia. Opakowanie: 75 ml = 12 wkładów

wiecej
Dr. DEVIL - środek w płynie do czyszczenia kuchni / 500ml

Dr. DEVIL - środek w płynie do czyszczenia kuchni / 500ml, Środek w płynie do czyszczenia kuchni. Przeznaczony do usuwania tłuszczu, brudu i innych zanieczyszczeń.

wiecej
Wansou Aloe Vera  / skoncentrowany płyn do płukania 4 l = 16 l

Skoncentrowana odżywka Wansou Aloe Vera / płyn do płukania 4 l Wyciąg z Aloe vera i harmonijne połączenie dwóch uzupełniających się zapach drewna cedrowego i lilie kwiaty doliny. Zmiękcz ubrania idealnie i nadaje mu przyjemny, świeży zapach.

wiecej
WANSOU Mountain Sky  / skoncentrowany płyn do płukania 4 l = 16 l

Skoncentrowana odżywka Wansou Mountain Sky, skoncentrowany płyn do płukania 4 l = 16 l Mountain niebo z dodatkiem specjalnej substancji, która chroni włókna i tkaniny do łatwiejszego do prasowania. Optymalnie zmiękcza ubrania i nadaje jej przyjemny, świeży zapach.

wiecej
WANSOU skoncentrowany płyn do płukania 4 litry

WANSOU skoncentrowany płyn do płukania 4 litry Skoncentrowana odżywka Wansou Aromaterapia Felicity Poczuj romantyczny kojący zapach. Zmiękcz ubrania doskonale i daje przyjemny zapach.

wiecej
    Strona:
  1. 1
  2. z 1


cennik nie stanowi oferty handlowej