Zapisz się do Newslettera aby otrzymywać informacje o nowościachWysokojakościowa chemia gospodarcza - Proszki do prania

proszek do prania z Niemiec

Produkty chemiczne z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Holandii cieszą się ogromnym zaufaniem konsumentów ze względu na wysoką jakość i ponadprzeciętną wydajność. Oprócz kosmetyków i preparatów higienicznych to głównie środki gospodarcze – płyny, proszki do płukania, środki czystości – są najbardziej pożądanymi w Polsce artykułami pochodzącymi od sprawdzonych niemieckich producentów. Produkty te doceniają zarówno badacze jakości, jak i gospodynie domowe na całym świecie. Jako atuty niemieckiej, holenderskiej i brytyjskiej chemii wyliczają skuteczną, wydajną formułę, gamę zapachów i brak toksycznych składników. Za ich największą wadę – słabą dostępność na rynku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, dystrybutor produktów szybkozbywalnych FMCG Trade utworzył hurtownię, dzięki której szybko, łatwo i w atrakcyjnej cenie można kupić lakier do włosów, proszek do prania, pastę do zębów czy tabletki do zmywarek (wśród szybkozbywalnych produktów FMCG należy wymienić również żywność, papierosy i alkohol. Domeną branży fast-moving consumer goods jest szeroki wybór artykułów, duży wolumen sprzedaży, niskie marże oraz to, że można je kupić w korzystnych cenach).

Proszki do prania, płyny do płukania – najpopularniejsze marki w fmcgtrade.pl

Eksperci w fmcgtrade.pl dołożyli starań, by katalog produktów zawierał najlepsze pozycje rynkowe o potwierdzonej badaniami efektywności. Są tu produkty szczycące się ugruntowaną na skalę międzynarodową pozycją. Sporą część asortymentu zajmują żele, płyny i proszki piorące – zarówno do prania ręcznego, jak i automatycznego.

  • Dato Weiss – produkty przeznaczone głównie do prania białego i firan
  • Omo – proszki z holendersko-brytyjskiej serii Unilever
  • Persil – marka znana również jako Omo, Witt lub Lechat. Proszki, detergenty, tabletki, żele do prania
  • Weisser Riese – linia środków piorących marki Henkel
  • Evidur – detergenty i proszki do prania firan i zasłon
  • Ariel – linia środków piorących Procter & Gamble
  • Vizir – popularna linia produktów piorących Procter & Gamble
  • Lenor – detergenty do płukania i zmiękczania tkanin firmy Procter & Gamble
  • Softlan – seria aromatycznych koncentratów zmiękczających i płuczących
  • Easy – seria popularnych środków do płukania z UK

Do nabycia produkty do prania białego, kolorowego, czarnego, delikatnego, do prania firan, zasłon, dywanów w różnych gramaturach i masach (na opakowaniach przedstawiono te parametry w kilogramach lub w liczbie prań). Hurtownia umożliwia zakup wybranych produktów paletami!

proszki do prania

Fmcgtrade.pl – nie tylko proszek do prania

Niniejszy specjalista ds. dystrybucji FMCG stworzył rozległą sieć kontaktów handlowych, obejmujących oprócz państw Europy Zachodniej także Polskę, Ukrainę, Litwę, Białoruś, Dubaj i Izrael. Dzięki świetnemu rozeznaniu na rynku towarów szybkorotujących i śledzeniu tendencji gospodarczych, a także profesjonalizmowi kadry, terminowości dostaw i korzystnym warunkom współpracy, FMCG Trade zyskuje nowych kontrahentów i partnerów handlowych. Od 1993 roku hurtownia produktów szybkozbywalnych z siedzibą w Poznaniu stale poszerza asortyment – oferuje najwyższej klasy produkty, począwszy od paliw płynnych po suplementy diety i słodycze. Hurtownia zwiększa też kanały dystrybucji, otwierając m.in. hurtownię pod adresem fmcgtrade.pl. Atutem strony sklepu jest też dość szeroki opis każdego produktu, a także zasad użytkowania.

Proszki do prania, mleczka do czyszczenia, odplamiacze i płyny do płukania tkanin w dobrej cenie – zapraszamy do współpracy klientów detalicznych i hurtowych!

Produkty z kategorii "Proszki do prania":

ARIEL COLOR 4,275KG/45WL

ARIEL COLOR 4,275KG/45WL

DASH universal 115 pran / proszek

DASH universal 115 pran / proszek

PERSIL PROSZEK JUMBO-PACK 7,6KG/80-160 PRAŃ

PERSIL PROSZEK JUMBO-PACK 7,6KG/80-160 PRAŃ
Zobacz więcej >>


cennik nie stanowi oferty handlowej