Zapisz się do Newslettera aby otrzymywać informacje o nowościachGdzie kupować dobrą chemię gospodarczą?

środki czystości z Niemiec

Jeszcze kilka dekad temu, w naszym kraju krążyły legendy na temat zachodniej Europy, która była postrzegana jako kraina mlekiem i miodem płynąca, bogata we wszystko czego w naszej ojczyźnie wówczas brakowało. Dziś, na szczęście, nie mamy już powodów do kompleksów w stosunku do naszych zachodnich sąsiadów, a wręcz przeciwnie – polska kultura współczesna, kuchnia, czy osiągnięcia naukowe są dla nas istotnym powodem do dumy na arenie między narodowej. Wciąż jednak pozostaje kilka rzeczy, których możemy pozazdrościć naszym europejskim sąsiadom. Należą do nich na przykład hiszpańskie pomarańcze, angielskie metro czy niemieckie środki czystości.

O ile w przypadku słynnego londyńskiego metra czy soczystych cytrusów z Półwyspu Iberyjskiego możemy jedynie pomarzyć o posiadaniu w Polsce odpowiednika tych dobrodziejstw, o tyle jeżeli chodzi o doskonałej klasy środki czyszczące z Niemiec, jest to marzenie całkiem realne, bowiem na naszym rynku można już dostać te znakomite produkty w dobrych cenach. A jest to kwestia naprawdę godna uwagi, gdyż przy całej staranności wykonania i fachowych recepturach rodzimych produktów, niemiecka chemia gospodarcza reprezentuje sobą nową jakość, która rewolucjonizuje sprzątanie domu i firmy.

Niemieckie preparaty czyszczące, które obecnie podbijają polski rynek to produkty niezwykle skuteczne i bezpieczne w użytkowaniu.

Ich najwyższa jakość wynika z zastosowania nowoczesnych technologii produkcji oraz ze starannie dobranych i opatentowanych kompozycji składników aktywnych. Kolejną ważną cechą tego asortymentu jest jego wydajność – nie ma tutaj mowy o tandetnych, rozwodnionych płynach czy nieskutecznych proszkach czyszczących. W zamian za atrakcyjną cenę otrzymujecie Państwo solidny, wydajny produkt czyszczący. Niemiecka chemia gospodarcza nie od dziś cieszy się dużą popularnością zarówno w użytku domowym, jak i profesjonalnym. Chętnie sięgają po nią zarówno gospodynie domowe, jak i fachowe firmy sprzątające, dla których praca przy wykorzystaniu najlepszych preparatów jest sekretem sukcesu w branży.

Niemieckie środki czystości

Nasza firma profesjonalnie zajmuje się sprowadzaniem i dystrybucją wysokiej jakości chemii czyszczącej z Niemiec, przeznaczonej do użytku w domu i w firmie. Dostarczamy Państwu doskonałej jakości produkty, których na próżno szukać w sklepach czy na portalach aukcyjnych. Świetne rozeznanie aktualnych tendencji rynkowych oraz zaufani zagraniczni dostawcy i kontrahenci pozwalają nam dostarczać Państwu rzetelną ofertę i od lat służyć fachowym doradztwem w sferze skutecznych niemieckich środków czystości.

Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment produktów, który na bieżąco rozwijamy z myślą o rosnących potrzebach rynku oraz o jak najlepszym spełnieniu oczekiwań naszych szanownych Klientów. Wśród dostarczanych przez nas produktów znaleźć można między innymi:

  • nowatorskie, antybakteryjne i odświeżające płyny oraz tabletki do mycia naczyń i do zmywarki,
  • pachnące płyny do płukania tkanin, w proporcji 1:1, a także w wydajnych koncentratach (również preparaty usuwające bakterie i wirus grypy),
  • nowoczesne proszki do prania zapewniające wysoki standard ochrony kolorów oraz bieli,
  • proszki stworzone z myślą o alergikach,
  • praktyczne chusteczki do prania, które wyłapują kolory, zapobiegając tym samym zafarbowaniu Państwa ulubionych ubrań.

Oferujemy ponadto szeroką gamę produktów pozwalających utrzymać nieskazitelną czystość i porządek we wszystkich pomieszczeniach domu i firmy. Są to między innymi skuteczne mleczka i płyny do czyszczenia wyrobów skórzanych, piekarników i kuchenek, prysznica i wanny, luster, mebli, wyrobów plastikowych i innych artykułów domowych. Polecamy preparaty usuwające pleśń, a także nowoczesne zachodnie odplamiacze do dywanów, tapicerek, firanek i ubrań. Nasza oferta obejmuje również środki higieniczne takie jak zdrowe pasty do zębów.

Wśród naszych produktów znajdziecie Państwo zarówno znane markowe artykuły czyszczące w atrakcyjnych cenach, jak i wyroby, które dopiero wchodzą na polski rynek. Zachęcamy do zapoznania się z tą ofertą i do zakupu tych skutecznych, wydajnych preparatów. Jesteśmy przekonani, że już na stałe zechcecie Państwo użytkować raz wypróbowany produkt. Poręczeniem jakości i wartości dostarczanych przez nas artykułów niech będzie znana od dawna niemiecka solidność, która przejawia się nie tylko w motoryzacji, ale również w tak prozaicznej, ale jakże ważnej sferze, jaką są preparaty do czyszczenia.

Produkty z kategorii "Środki czystości":

DREFT Platinium 80szt. – / 3 szt. w kartonie

DREFT Platinium 80szt. – / 3 szt. w kartonie

LIF - Płyn do mycia łazienek 1L

LIF - Płyn do mycia łazienek 1L

Odswiezajacy plyn do zmywarki - Dishwasher nurses / 250ml

Odswiezajacy plyn do zmywarki - Dishwasher nurses / 250ml
Zobacz więcej >>


cennik nie stanowi oferty handlowej